دوشنبه نوزدهم فروردین 1387


خبر فوری: لغو مجوز نشريه‌ «صبح ورزش» خبروزشی قلابی

نوشته شده توسط مهدي نصراوي در 16:16 | لینک

معاونت امور مطبوعاتي و اطلاع رساني وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي مجوز انتشار روزنامه صبح ورزش را لغو كرد

 روابط عمومي معاونت امور مطبوعاتي و اطلاع رساني وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي اعلام كرد؛ مجوز نشريه‌ي «صبح ورزش» به علت چاپ نامنظم در سال گذشته، براساس ماده‌ي 16 قانون مطبوعات لغو شد

همچنين مقرر شد كه در جلسه آتي هيأت، نشريات ورزشي مشمول ماده 16 قانون مطبوعات مورد بررسي قرار گيرند. لازم به ذكر است، پس از تعطيلي موقت روزنامه خبر ورزشي از سوي صاحب امتياز و مدير مسوول اين روزنامه،‌ اعضاي روزنامه خبر ورزشي اقدام به انتشار روزنامه صبح ورزش با طرح و لوگو مشابه كرده بودند

لوگوي جديد روزنامه صبح ورزش كه به نوعي كپي برداري از روزنامه خبر ورزشي است

چهارشنبه بیست و چهارم بهمن 1386


خبر فوری : کلمنته نمی اید

نوشته شده توسط مهدي نصراوي در 17:16 | لینک

وبلاگ*-={مهمترین خبرهای روز فوتبال ایران}=-*:طبق اخرین خبرهای رسیده که هنوز تایید نشده اما بسیار محتمل به نظر می رسد خاویر کلمنته گزینه اصلی فدراسیون فوتبال که حتی به عنوان سرمربی تیم ملی نیز معرفی شد با مسولان فدراسیون وسازمان تربیت بدنی به توافق نهایی نرسیده  و پرونده طولانی سرمربی تیم ملی همچنان ادامه دارد

*-={مهمترین خبرهای روز فوتبال ایران}=-*:منتظر خبرهای تکمیلی در اینباره باشید

یکشنبه سیزدهم آبان 1386


خبر فوری :فيروز كريمي سرمربي "ناصر حجازي مدير فني"استقلال

نوشته شده توسط مهدي نصراوي در 17:5 | لینک

"فيروز كريمي" به عنوان سرمربي تيم فوتبال استقلال تهران منصوب شد.

 پس از پايان نشست امروز هيات مديره‌ي باشگاه استقلال "فيروز كريمي" به عنوان سرمربي جديد اين تيم انتخاب شد.

"هاشم ساعدي" سخنگوي باشگاه استقلال تهران پس از پايان نشست هيات مديره گفت: هيات مديره اختيار هرگونه تغيير و يا انتخاب سرمربي تيم را به علي فتح الله زاده مديرعامل باشگاه واگذار كرده بود كه فتح الله زاده نيز در نشست امروز پس از بررسي تمام جوانب فيروز كريمي را به عنوان سرمربي جديد استقلال منصوب كرد.

همچنين ناصر حجازي سرمربي پيشين استقلال به عنوان مدير فني باشگاه استقلال منصوب شد.

امير قلعه نويي نيز يكي از گزينه‌هاي هيات مديره براي هدايت تيم استقلال بود.

چهارشنبه هجدهم مهر 1386


خبرفوری:تعویق انتخابات فدراسیون فوتبال

نوشته شده توسط مهدي نصراوي در 19:28 | لینک

انتخابات فدراسيون فوتبال در روز 23 مهر ماه برگزار نمي‌شود.

 در پي استعفاي برخي از نامزدهاي انتخابات رياست و هيات رييسه فدراسيون فوتبال،‌ كميته انتقالي فدراسيون، زمان برگزاري انتخابات را به تعويق انداخت.  هيات رييسه انتقالي فدراسيون فوتبال شرايط و زمان جديد برگزاري مجمع فدراسيون را اعلام كرد.

هيات رييسه انتقالي با انتشار اطلاعيه‌اي اعلام كرد: به استحضار اعضاي مجمع عمومي فدراسيون فوتبال و عموم علاقه مندان مي‌رساند نظر به اين كه تا تاريخ 18 مهرماه 86 تعداد 12 نفر از نامزدهاي واجد‌ شرايط شركت در انتخابات 23 مهرماه سال 86 كتبا انصراف خود را از شركت در انتخابات به اين كميته ارائه كرده و با اعلام انصراف ايشان عملا در پست‌هاي نواب رييس اول، دوم، سوم و چهار نفر از اعضاي هيات رييسه هيچ نامزد واجد شرايطي وجود ندارد و از آنجايي كه عدم انتخابات كانديداها در حداقل 7 پست هيات رييسه مغاير مفاد 37 و 38 اساس نامه است، لذا اين هيات مراتب تجديد مراحل انتخابات را اعلام و برابر جدول زماني از كليه داوطلبان دعوت مي‌نمايد جهت شركت در انتخابات اقدام نمايند.

جدول زماني انتخابات در ادامه مطلب:


ادامه مطلب

جمعه بیست و هفتم بهمن 1385


خبر فوری : حذف استقلال تهران از مسابقات ليگ قهرمانان آسيا

نوشته شده توسط مهدي نصراوي در 16:19 | لینک

كنفدراسيون فوتبال آسيا تيم استقلال تهران را از مسابقات ليگ قهرمانان آسيا حذف كرد!

 كنفدراسيون فوتبال آسيا استقلال را به دليل عدم رعايت قوانيني در ارايه ليست مقدماتي بازيكنانش براي حضور در ليگ قهرمانان آسيا از حضور در اين رقابت‌ها كنار گذاشت. كنفدراسيون فوتبال آسيا در اين رابطه اعلام كرد: تاريخ يازدهم فوريه (22 بهمن) را به عنوان آخرين مهلت براي ارايه ليست ابتدايي بازيكنان استقلال اعلام كرده بود.

كنفدراسيون فوتبال آسيا  در ادامه آورده است:« طبق قوانين تمام باشگاه‌هاي حاضر در اين رقابت‌ها بايد ليستي كه نبايد بيشتر از 30 بازيكن در آن وجود داشته باشد را به دبيرخانه AFC تا تاريخ 11 فوريه ارسال كنند و هر باشگاهي كه از اين قاعده پيروي نكند، به طور خودكار از مسابقات حذف مي‌شود و تمام ديدارهايش سه بر صفر اعلام مي‌شود. كنفدراسيون فوتبال آسيا تصميم گرفت تا تغييري در مسابقات گروه B ليگ قهرمانان آسيا ايجاد نكند و سه تيم پاختاكور ازبكستان، الكويت كويت و الهلال عربستان طبق برنامه قبلي ديدارهاي خود را برگزار كنند و ديدارهاي استقلال سه بر صفر اعلام شود. گفتني است؛ سال گذشته دو تيم تايلندي و دو تيم اندونزيايي به همين دليل از ليگ قهرمانان آسيا حذف شده‌اند.

امير قلعه‌نويي در گفت‌وگو اظهار كرد: باشگاه استقلال و سپاهان تا يازدهم فوريه يعني 22 بهمن ماه مهلت داشتند تا اسامي بازيكنان خود را براي حضور در ليگ قهرمانان آسيا به كنفدراسيون فوتبال آسيا ارسال كنند. باشگاه استقلال نيز يك روز قبل از اين مهلت كليه‌ي مدارك خود را به ‌AFC ارسال كرده است.

       وي اظهار كرد: 29 بازيكن را با تاييد فدراسيون فوتبال، 21 بهمن ماه ( 10 فوريه) از طريق پست  {وبلاگ مهمترین خبرهای روز فوتبال ایران}=(توجه:ازطریق پست ونه فکس) به مقر كنفدراسيون فوتبال آسيا ارسال كرده‌ايم. استقلال هيچ كوتاهي در اين موضوع نداشته است.

شاهين رحماني" عضو دفتر ارتباطات كنفدراسيون فوتبال آسيا گفت:

حذف استقلال از ليگ قهرمانان آسيا حتمي است، وی ادامه داد: سال گذشته نيز دو تيم از مالزي و دو تيم اندونزي به دليل مشابه (رعايت نكردن قانون و مقررات در ارايه كردن ليست بازيكنان) از ليگ قهرمانان آسيا كنار گذاشته شدند.

رحماني با بيان اين كه باشگاه سپاهان در مهلت تعيين شده ليست بازيكنان خود را در اختيار  ‌كنفدراسيون فوتبال آسيا  قرار داده است گفت: با حذف استقلال مسابقات گروه دوم با حضور سه تيم برگزار خواهد شد.

عضو دفتر ارتباطات كنفدراسيون فوتبال آسيا با بيان اين كه كنفدراسيون فوتبال آسيا  بر روي برگزاري منظم و موفق ليگ قهرمانان آسيا تاكيد دارد گفت: دو ماه پيش استراليا درخواست كرد به دليل پايان نيافتن ليگ اين كشور، نماينده‌اش در ليگ قهرمانان آسيا را ديرتر معرفي كند كه كنفدراسيون فوتبال آسيا با اين درخواست مخالفت كرد. زيرا كنفدراسيون فوتبال آسيا تاكيد دارد تمام برنامه‌ها بايد به صورت منظم برگزار شود.

سه شنبه دهم مرداد 1385


خبرفوری:دايي سايپایی شد

نوشته شده توسط مهدي نصراوي در 16:38 | لینک

در حالي که پيش از اين گفته مي شد علي دايي به باشگاه هاي راه آهن ، ابومسلم و يا پاس تهران مي پيوندد مهاجم و کاپيتان اسبق تيم ملي فوتبال کشورمان با باشگاه نارنجي پوش تهراني به توافق رسيد و تا دقايقي ديگر قراردادش را با باشگاه سايپاي تهران به ثبت خواهد رساند.


عباس دارابي مدير سازمان فوتبال باشگاه سايپا ضمن اعلام اين خبر تصريح کرد:" ما با علي دايي به توافق کامل دست يافته ايم و وي به زودي با حضور در هيئت فوتبال استان تهران قراردادي را به مدت يک سال ثبت خواهد کرد."
گفته مي شود دايي تا دقايقي ديگر براي ثبت قرارداد با سايپا وارد هيئت فوتبال مي شود

چهارشنبه سوم خرداد 1385


خبرتکمیلی(4).....................خبرتکمیلی(4).....................خبرتکمیلی(4)................

نوشته شده توسط مهدي نصراوي در 14:31 | لینک

با عرض سلام

از اینکه چند وقتی وبلاگ را بروز نکردم از همگی عذرخواهی می کنم وانشاالله از جمعه مانند گذشته در خدمت شما خواهم بود .در ضمن ودر ادامه خبرهای تکمیلی در مورد مطالب خودم در مجله فوتبال باید به اطلاع شما برسانم که از هم اکنون می توانید این مطالب را در صفحات ۶الی۴۶  ویژه نامه لیگ برتر شماره اول خرداد این مجله مشاهده کنید .امیدوارم مورد توجه شما عزیزان قرار بگیرد.

سه شنبه نوزدهم اردیبهشت 1385


خبر تکمیلی........(3)خبر تکمیلی........(3)خبر تکمیلی........(3)خبر تکمیلی........(3)

نوشته شده توسط مهدي نصراوي در 2:23 | لینک

دوستان عزیز سلام

در ابتدا باید یک مطلبی رو در رابطه با خبر فوری زیر به اطلاع شما برسونم.اگر از خوانندگان پروپاقرص این وبلاگ باشید حتما به یاد دارید وقتی که تمامی خبرگذاری ها وبه طور کلی قریب به اتفاق رسانه های گروهی به خصوص نشریات ورزشی در حال ارزیابی و به قولی کارشناسی کردن  حضور بانوان در ورزشگاه ها بودند این وبلاگ به نقل از منابع خاص خود خبر از صرف نظر ریس جمهور از تصمیمش مبنی بر حضور بانوان در ورزشگاه ها دادو حالا پس از حدود یکی دوهفته از ان شاهد تایید این خبر از سوی سخنگوی دولت هستید.(برید حالشو ببرید)

اما در رابطه با خبر هایی که پیش از این در رابطه با چاپ مطالب اماری خودم در رابطه با ارزیابی عملکرد ۱۶ تیم لیگ برتر به شما وعده داده بودم باید بگم که از امروز به مدت ۱۶ روز می تونید در صفحه ۰۴ روزنامه شاهد ان باشید.البته همانگونه که قبلا هم به اطلاع شما عزیزان رسونده بودم مطلب حدودا ۳۶ صفحه ای این امار هم سر ماه در مجله فوتبال به طور کامل ویکجا در اختیار شما قرار خواهد گرفت.ضمنا دوباره به اطلاع اوندسته از خوانندگان برون مرزی این وبلاگ هم که دسترسی به روزنامه جهان فوتبال ویا مجله فوتبال ندارند هم میرسونم که از طریق سایت رسمی خود روزنامه که صفحات روزنامه را به شکل پی دی اف در اختیار مراجعه کنندگان خود قرار میده می تونید در جریان این مطالب اماری قرار بگیرید.برای سهولت بیشتر می تونید از لینک زیر برای دیدن صفحه ۰۴ روزنامه استفاده کنیدکه البته در این ساعتی که من دارم این موضوع را می نویسم هنوز اپدیت نشده.در ضمن باید این نکته را هم اضافه کنم که شما برای دیدن لینک زیر باید باید برنامه اکروبات ریدر در سیستم عامل خودتون نصب داشته باشید.

http://www.jahanefootball.net/page4.pdf

جمعه پانزدهم اردیبهشت 1385


خبر تکمیلی(2).......خبر تکمیلی(2)...........خبر تکمیلی(2)..........خبر تکمیلی(2)

نوشته شده توسط مهدي نصراوي در 17:33 | لینک

با عرض سلام امیدوارم حالتون کاملا خوب باشه ودر هر کجا که هستید روز وروزگار خوبی داشته باشید در تکمیل خبر مربوط به مطالب اماری من در روزنامه جهان فوتبال ومجله فوتبال این نکته را اضافه کنم که به احتمال 99% از روز یکشنبه این هفته میتوانید سلسله ارزیابی عملکرد 16 تیم این دوره لیگ برتر را در روزنامه مطالعه کنید در این مطلب اماری که در مقایسه با دیگر مطالب هم نوع خود در دیگر رورنامه ها بسیار کاملتر و دقیقتراست میتوانید هر روز درجریان عملکرد یکی از تیم های این دوره البته به ترتیب رده انها در جدول رده بندی ودر اندازه یک صفحه روزنامه است قرار بگیرید ضمنا مجله فوتبال نیز در حال اماده سازی همین مطلب امادر حدود40 صفحه A4 است که در ویژه نامه احتمالا سر ماه چاپ خواهد شد البته احتمال چاپ شدن ان زودتر از موعد موقرر وجود دارد چون مسولان این مجله سعی در رساندن ان به نماشگاه مطبوعات دارند. فعلا خدا نگهدارو Emailیادتون نره برام خیلی مهمه که از نظرات شما اگاه شوم.

یکشنبه دهم اردیبهشت 1385


خبر تکمیلی(1).......خبر تکمیلی(1)...........خبر تکمیلی(1)..........خبر تکمیلی(1)

نوشته شده توسط مهدي نصراوي در 14:30 | لینک

در تکمیل خبری که چندوقت پیش در مورد اغاز مطالب اماری من در مجله فوتبال وروزنامه جهان فوتبال به شما داده بودم باید این نکته را اضافه کنم که مطلب تقریبا 36 صفحه ای من در مجله فوتبال به علت گستردگی ان در ویژه نامه سر ماه این مجله به چاپ خواهد رسید ومطلب اماری یک صفحه ای من هم در روزنامه جهان فوتبال از یکی دو روز اینده منتشر اغاز خواهد شد به محض اغاز مطلب اماری من در روزنامه شما را در جریان ان خواهم گذاشت.این مژده را هم به خوانندگان خارجی این وبلاگ بدهم که انها نیز می توانند از طریق دو سایت رسمی این روزنامه در جریان کامل ترین امار پنجمین دوره لیگ برتر قرار بگیرند. فعلا خداحافظ دوستان.موفق وموید باشید مهدی نصراوی

چهارشنبه ششم اردیبهشت 1385


احتمال لغو دستور رييس جمهور در رابطه با حضور بانوان در ورزشگاه ها

نوشته شده توسط مهدي نصراوي در 16:19 | لینک

برخي منابع آگاه از احتمال لغو دستور رييس جمهور در رابطه با حضور بانوان در ورزشگاه ها طي امروز يا فردا خبر مي دهند و حتي لغو سفر وي به زنجان را در راستاي همين مسئله مي دانند.همچنين از قم خبر مي رسد ساير مراجع و روحانيون نيز در انتظار پاسخ احمدي نژاد هستند و گفته مي شود در صورت عدم توجه مناسب با خواست مراجع، حوزه علميه قم واكنش شديد تري را نشان خواهد داد. اما از سويي ديگر، معاون رييس جمهوري و رييس سازمان تربيت بدني گفت: طرح ورود بانوان به ورزشگاه‌ها صرفا شامل خانواده‌ها مي‌شود. "محمد علي‌آبادي" سه‌شنبه شب در بجنورد به خبرنگاران افزود: اين برنامه شامل بانوان مجرد نمي‌شود و ورود آنها به ورزشگاه كماكان ممنوع است. وي اضافه كرد: البته طرح ورود بانوان كه توسط رييس جمهوري ابلاغ شده هنوز نهايي نشده و نياز به بررسي بيشتر دارد. رييس سازمان تربيت بدني گفت: اين طرح بايد از جنبه‌هاي مختلف امنيتي و اجتماعي مورد بررسي قرار گيرد. علي آبادي افزود: براي ما بيش از همه چيز حفظ كرامت و شخصت بانوان و امنيت آنها مهم است و بايد بر روي اين طرح مطالعات زيادي صورت گيرد. وي اضافه كرد: مطالعه بر روي اين طرح در سازمان تربيت بدني از جنبه‌هاي مختلف در دست بررسي است و به محض نهايي شدن ابلاغ خواهد شد. معاون رييس جمهوري در مورد آمادگي فرهنگي كشور براي اجراي اين طرح گفت: از اين منظر نيز مطالعات صورت مي‌گيرد و در صورتي كه به يقين برسيم كه مشكلي براي ورود بانوان از جنبه‌هاي مختلف وجود ندارد، قطعا اين كار انجام مي شود.

چهارشنبه ششم اردیبهشت 1385


اعتراض شديد مراجع عظام به طرح ریس جمهور مبنی بر حضور بانوان در ورزشگاه ها

نوشته شده توسط مهدي نصراوي در 15:54 | لینک

حجت‌الاسلام‌والمسلمين جلالي، مسوول دفتر آيت‌الله مصباح يزدي، با اعلام اين مطلب به خبرنگار فقه و حقوق گفت:« اين تذكر توسط دو نفر به صورت شفاهي به رييس جمهوري منتقل شد و حضرت آيت‌الله مصباح يزدي فرمودند من به وظيفه‌ي شرعي خود عمل كردم و هركس هرطور كه وظيفه‌ي شرعي خود مي‌داند، عمل كند.» به آيت‌الله العظمي ناصر مكارم شيرازي صبح امروز (چهار‌شنبه) در آغاز درس خارج فقه خود نیز در مسجد اعظم قم، به دستور اخير رييس‌جمهوري مبني بر حضور بانوان در ورزشگاه‌ها اعتراض كرد و اظهار داشت: در همه ‌جاي جهان ورزشگاه‌هاي فوتبال به عنوان مكان‌هاي ناامني شناخته مي‌شوند كه درگيري، زد و خورد و حتي گاه كشته‌هايي در پي داردآيت‌الله العظمي مكارم شيرازي، همچنين از ارسال پيامي براي آقاي احمدي‌نژاد خبر داد و افزود : من فعلا منتظر پاسخ رييس‌جمهور هستم و پس از آن به تفصيل در اين‌باره صحبت مي‌كنم. اين مرجع تقليد، ضمن حمايت از اقدامات و خدمات رييس جمهوري، بر ضرورت مشورت بيشتر با مراجع و علما تاكيد كرد و ادامه داد: رييس‌جمهوري محترم در اين مدت كوتاه كه از تصدي رياست جمهوري مي‌گذرد خدمات بسياري كرده و در مسير عدالت گام برداشته است، اما ايشان بايد دقت داشته باشند مسائل كشور را يك شبه با يك تصميم نمي‌توان حل كردآيت‌الله العظمي صافي گلپايگاني، هم عصر روز گذشته با صدور پيامي درباره حضور بانوان در ورزشگاه‌ها اعلام كرد: انتظار از مسوولان محترم جمهوري اسلامي اين است كه با اعلام لغو اين عنوان، نگراني‌ها را رفع كنند آيت‌الله العظمي محمد فاضل لنكراني نیز عصر روز سه شنبه با صدور فتوايي، حضور بانوان را در مکان‌هاي عمومي ورزشي که همراه با اختلاط است، به هيچ وجه جايز ندانست.

سه شنبه پنجم اردیبهشت 1385


قابل توجه تمام سروران خودم دروبلاگ -={مهمترین خبرهای روز فوتبال ایران}=-

نوشته شده توسط مهدي نصراوي در 15:57 | لینک

با عرض سلام به علت مشغولیتی که در چند روز اخیر به خاطر تهیه وتدوین کامل ترین امار لیگ برتر داشتم درست حسابی نتوانستم در خدمت شما باشم وباید اضافه کنم که طی چند روز اینده نیز باید عذر مرا از این بابت بپذیرید. اماری که در حال حاضر در حال اماده سازی ان هستم کامل ترین امار لیگ حرفه ای خواهد بود که متاسفانه توانایی قرار دادن انرادر وبلاگ-={مهمترین خبرهای روز فوتبال ایران}=- به علت گستردگی بیش ازحد ان نخواهم داشت در این امار عملکرد تمامی 16 تیم پنجمین دوره رقابت های لیگ برتر به شکل مدونی درحال اماده سازی است که به زودی می توانید از طریق (مجله فوتبال)ونه (جهان فوتبال) انرا به طور کامل مطالعه کنید البته این اماررا در اختیار روزنامه جهان فوتبال نیز قرار خواهم داد اما امار مجله فوتبال از امار روزنامه جهان فوتبال کامل ترخواهد بود .مجله فوتبال متعلق به اقای فتح الله زاده و به سردبیری جناب اقای موسوی زنوز(سرورخودم) می باشد.وروزنامه جهان فوتبال نیز متعلق به اقای تاج وتحت سردبیری اقای لارودی است.مجله فوتبال اول وپانزدهم هر ماه منتشر می شود و شما عزیزان داخل کشور می توانید امار 34 صفحه ای من رااگر خدا بخواهد پانردهم این ماه با تهیه این مجله مطالعه کنید .البته به کاربران خارج از کشور مخصوصا دوستی که از استرالیا هر چند ساعت به وبلاگ سر میزنند هم بگویم که سعی خواهم کردکه امار جهان فوتبال را از طریق این وبلاگ و یا سایت خود روزنامه در اختیارتان بگذارم.فعلا تا ان موقع اگر کمی قصوردیدید به بزرگواری خودتان ببخشید. منتظر نظرها وپیشنهادهای شما عزیزان از طریق ایمیل ویاهومسنجرهستم.

جمعه هجدهم فروردین 1385


خبر فوری:گزارش شبکه الجزیره از تصمیم احمدی نژاد برای حضور در المان و تماشای دیدارهای تیم ملی

نوشته شده توسط مهدي نصراوي در 4:20 | لینک

شبکه خبری الجزیره ساعاتی پیش به نقل از محمد دادکان رئیس فدراسیون فوتبال ایران  از سفر محمود احمدی نژاد رئیس جمهور به المان برای تماشای رقابتهای جام جهانی و به خصوص دیدار تیم ملی کشورمان در مقابل تیم ملی مکزیک خبر داد.من هنوز  این خبر را در هیچ یک از تلکس های خبری داخل مشاهده نکردام البته گویا این خبر در ابتدا از سوی خبرگزاری رویترز فرانسه مخابره شده اما طبق تحلیل این شبکه معروف باید با توجه به اظهارات اخیر اقای احمدی نژاد درباره هولکاست و مجازات زندان برای منکران  کشتار یهودیان در کشورهای اروپایی و به خصوص المان میزبان رقابتهای جام جهانی ۲۰۰۶  بایدمنتظر عکس الاعمل ها و اظهارات جنجالی در این باره باشیم. این هم متن عربی خبر:

احمدى نجاد يريد حضور مباريات كاس العالم

ذكر رئيس الاتحاد الايراني دادكان بانهم تحدثوا الي السلطات الالمانية بشان السماح للرئيس الايرانى احمدى نجاد لحضور احد مباريات ايران في كاس العالم

علمآ بانه ايران سوف تلعب اولى مبارياتها بتاريخ 11\6 ضد المكسيك

یکشنبه بیست و هشتم اسفند 1384


خبر فوری................توجه........توجه....................خبر فوری

نوشته شده توسط مهدي نصراوي در 20:52 | لینک

در شماره امروز روزنامه جهان فوتبال که به قولی اخرین روزنامه جهان فوتبال در سال ۸۴ است شما می تونید چهره های تمامی دست اندرکاران این روزنامه ورزشی را از ابدارچی گرفته تا مدیر مسئول را که در سال اخیر برای اومدن این روزنامه بر روی کیوسکهای روزنامه فروشی و رسیدن به دست شما علاقه مندان به فوتبال زحمت کشیدند رو مشاهده کنید .در صفحه ۱۰  چهره ها و نامهای کارکنان بخش ویرایش و حروفچینی وصفحه بندی قرار داده شده ودر صفحه ۱۱ نیز می توونید چهره ها و نامهای خبرنگاران و روزنامه نگاران این روزنامه را به همراه سردبیر و مدیر مسئول و.... را ببنید در ضمن زیر هریک از عکسها مطلب کوتاهی در وصف هر یک از خبرنگاران نوشته شده است که بسیار جالب و باحاله .عکس بنده را نیز در صفحه ۱۱ خواهید دید برای راهنمایی اون دسته از عزیزانی که به علت کمبود امکانات به مکتب نرفته اند وسواد خواندن ونوشتن را در حد قرانی  بلدند بگویم که ناراحت نباشند زیرا میتوانند براحتی من را از بقیه متمایز کنند و از بین انهمه چهره تشخیص دهید زیرا خوشکل و خوشتیپ مثل من ندارن هرکی که دیدید خوشکله منم به جز اونیکه زیرش نوشته مهدی نصراویشوخی کردم بابا جدی نگیریدبی خیاراوووووه ببخشید منظورم بی خیال بود اشتباه شد.وقت کردید یه سری هم به این لینک پایین بزنید براتون حاضر اماده گذاشتم برای تغییر اب وهوا  بد نیست البته برای دیدن فایل pdf این صفحه باید برنامه Adobe Acrobat reader داشته باشید. (فقط مسخره نکنید ها وگرنه میگم شاپره نیشتون بزنه )

شماره امروز جهان فوتبال صفحه 11

شنبه بیست و دوم بهمن 1384


9 عضو کمیته نظارت فنی فدراسیون فوتبال معرفی شدند

نوشته شده توسط مهدي نصراوي در 16:2 | لینک

طی حکمی ازسوی رئیس مرکزتوسعه ورزش قهرمانی 9 عضو کمیته نظارت فنی فدراسیون فوتبال معرفی شدند // ذوالفقارنسب، جلالی،انصاری فرد، پنجعلی، سعید مدنی و دکترقریب درکمیته نظارت فنی فدراسیون فوتبال طی حکمی از سوی معاون سازمان و رئیس مرکزتوسعه ورزش قهرمانی 9 عضو کمیته نظارت فنی فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران معرفی شدند.
ادامه مطلب